Poprzedni
Następny

Zdjęcia i filmy z drona

ikona dron

Zdjęcia i filmy z drona

Współczesne działania marketingowe bazują na obrazach i filmach, których celem jest wyeksponowanie określonych cech danej oferty. Coraz częściej wykorzystuje się filmy i zdjęcia wykonane za pomocą drona. Forma ta pozwala na lepsze zobrazowanie przede wszystkim nieruchomości, pokazując nie tylko rzeczywistą skalę obiektów, jak również ich otoczenie oraz cechy, które mogą mieć pozytywny wpływ na wartość. Mowa tu chociażby o dobrym sąsiedztwie, bliskiej odległości od plaży, dużej ilości terenów zielonych. Realizowane z wysokości materiały przedstawiają zupełnie inną perspektywę niż klasyczna fotografia i nagrania z poziomu gruntu. Wydają się one przede wszystkim bardziej ekskluzywne, podkreślające wyjątkowość.

ikona kamery

Ujęcia z ziemi

Film z drona w połączeniu z materiałem z kamery naziemnej to jeszcze większe możliwości. Dlatego świadczymy kompleksowe usługi realizacji filmów. Niezależnie czy planujesz nakręcić teledysk, kampanię reklamową, reklamę produktu czy film promujący nieruchomość, możemy wzbogacić go o ujęcia z ziemi. Nasz zespół profesjonalistów może zaoferować Ci pomoc w wykonaniu doskonałych zdjęć i uchwyceniu nowych perspektyw.
ikona filmowanie

Postprodukcja

Filmowanie to tylko połowa sukcesu twojego wideo w przyszłości. Świadczymy usługi postprodukcji o dowolnym stopniu złożoności. Droga od niesamowitego pomysłu do jego realizacji w końcowym produkcie wideo nigdy nie była łatwiejsza. Używamy profesjonalnego sprzętu i oprogramowania do edycji wideo, aby spełnić wszystkie potrzeby naszych klientów. Nagrane przez nas treści poddawane są odpowiedniej obróbce, dzięki czemu otrzymujesz materiał wysokiej jakości, który doskonale trafi do grupy docelowej.

O nas

Specjalizujemy się w Filmowaniu z Powietrza bezzałogowymi statkami powietrznymi.

Wykonujemy dokumentacje dla firm oraz osób prywatnych, zdjęcia i filmy w jakości 5,2 K z drona w tym dla: firm budowlanych, agencji nieruchomości, Firm budujących domy, deweloperów, oraz dla wszystkich osób które chcą wyróżnić się na tle innych sprzedawców.

Profesjonalny Sprzęt
Certyfikowanymi operatorzy BSP
12 lat Doświadczenia

Liczba klientów w 2020r

1
KLIEWNCI​
1
Godziny lotu
1
Ilość zdjęć

Realizacje między innymi dla:

Nasze realizacje:

zdjęcie z drona przedstawiające radomskie osiedle
zdjęcie z drona przedstawiające miasto Radom nocą
zdjęcie z drona przedstawiające miasto Radom
zdjęcie z drona przedstawiające miasto Radom

Szybki kontakt